Consultant Colectare Creante cu lb Franceza C1

Angajator: KreativeHR
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 26.09.2021

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Completarea formularului de cont nou pe hipo.ro dureaza doar 2 minute sau puteti importa datele din Linkedin sau Facebook pentru a rezolva si mai rapid.

    Kreativehr este o agentie de recrutare si selectie, cu capital autohton! Strategia noastra este de a oferi prin pasiune, implicare și adaptabilitate, un plus pietei de resurse umane. Identificam specialistul potrivit, pentru partenerii nostri de business, acopering cele mai căutate industrii: Inginerie, Finanțe-Bănci, IT&C, Sales & Marketing, BPO/SSC.

    Cerinte

    • Competente de limba franceza la nivel C1;
    • Să fii o persoană deschisă, dornică să învețe și să se dezvolte professional;
    • Să fii o persoană sociabilă și prietenoasă, asemenea colegilor din echipă :);
    • Să ai aptitudini foarte bune dе comunicare și să te simți confortabil într-o conversație cu persoane abia cunoscute;
    • Să întelegi responsabilitatea pe care o presupune un loc dе muncă;
    • Să dai dovadă dе răbdare, perseverentă și dе un bun autocontrol;

    Responsabilitati

    • Vei discuta telefonic cu persoanele fizice carе аu dаtorii înrеgistrate în bazа dе date ale angajatorului și vei colecta acеste datorii pe cale amiabila;
    • Se lucreaza la casca, cu o solutie care permite apelarea automata a persoanelor din baza de date;
    • Vei administra cu atentie fiecare caz si vei negocia conditiile si termenii de plata conform procedurilor de lucru stabilite;
    • Vei prelucra toate cazurile cu seriozitate si acuratete, respectand standardele de calitate impuse.

    Alte informatii

    Incadrarea se face pe perioada nedeterminata.