Casier pariuri sportive - Satu-Mare

Angajator: Superbet
Domeniu:
  • Altele
  • Turism
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
    Orase:
  • Satu-Mare
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 21.09.2021

    Superbet is the largest sports betting operator in Romania, with offices in UK, Poland, Austria, Croatia, Serbia, Cyprus, and Malta.

    Keeping the ball rolling since 2008, our team now consists of more than 4.000 people who are the major driving forces behind our success.

    Cerinte

    Candidatul ideal:

    - persoană loială, corectă, serioasă
    - dornică să se dezvolte profesional într-un domeniu aflat într-o creștere fără precedent
    - determinată să lucreze în echipa liderului
    - interesată de construirea unei cariere

    Responsabilitati

    - Informează clienții în legătură cu promoțiile și regulile jocurilor aflate în desfășurare
    - Incasează banii pentru vânzarea serviciilor și produselor specifice
    - Acceptă și validează biletele de pariere
    - Întocmește zilnic documentele contabile primare
    - Creează un mediu plăcut pentru jucători

    Alte informatii

    BENEFICII:

    - Salariu MOTIVANT
    - BONUSURI de performanță
    - Tichete de masa
    - Asigurare medicala
    - Cursuri GRATUITE de specializare
    - Oportunități de PROMOVARE
    - Loc de muncă stabil, aproape de casă
    - Colegi tineri și ambițioși
    - Program de lucru FLEXIBIL