Montator Subansamble, in Iclod

Angajator: Gi Group Romania
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Cluj Napoca
  • Actualizat la: 18.10.2021

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    Cerinte:
    - Disponibilitatea de a lucra in 3 schimburi.

    Responsabilitati

    Posibilitatea unui castig lunar brut de 3400 lei, format din:
    - Salariu de incadrare: 2600 lei brut;
    - Tichete de masa: 20 lei/zi;
    - Prima de productie lunara: de pana la 400 lei brut;
    - Prima anuala de pana la 1000 lei brut;
    - Ore suplimentare platite DUBLU;
    - Prima de Paste;
    - Prima de Craciun;
    - Concediu de odihna: 25 zile/an.

    Alte informatii

    Pentru mai multe detalii ne puteti contacta la 0746 133 710