Contabil Sef

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Maravet active.

Vezi toate job-urile Contabil Sef active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Angajator: Maravet
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: peste 5 ani experienta
    Orase:
  • Baia Mare
  • Actualizat la: 01.11.2021

    Avem o istorie de peste 22 ani, incepându-ne activitatea in 1998, cand s-au facut demersurile pentru inregistrarea in Romania a primelor medicamente de uz veterinar din portofoliu. Astfel, am ajuns sa detinem exclusivitate pentru comercializarea in Romania a peste 170 de produse de uz veterinar.

    Cerinte

    Pentru ocuparea acestei poziții, trebuie să:
    - Fii absolvent de sudii superioare de specialitate (economice);
    - Ai experiență minim 5 ani pe un post de contabil șef;
    - Ai cunoștințe temeinice privind legislația din domeniu;
    - Ai abilități de organizare și planificare a sarcinilor.

    Reprezintă avantaj, dacă:
    - ești o persoană dinamică, orientată spre soluții și rezultate;
    - ai cunoștințe de limba engleză.

    Responsabilitati

    Obiectivele tale principale vor fi coordonarea și supervizarea activității contabile din societate, și studierea și aplicarea legislației constant schimbătoare din domeniul fiscal/contabil.

    Principalele sarcini și responsabilități sunt:
    - Gestionarea activității financiar-contabile
    - Întocmirea rapoartelor contabile și declarațiilor fiscale
    - Asigurarea de suport auditorilor externi și interni în procesul de audit
    - Coordonarea departamentului din subordine

    Ceea ce îți oferim:
    - Pachet salarial corelat cu nivelul poziției din cadrul companiei;
    - Bonusuri și prime în funcție de performanță;
    - Posibilitate de dezvoltare pe plan profesional;
    - Stabilitate și siguranța plății salariului;
    - Echipă tânără și dinamică.

    Candidații selectați pentru susținerea interviurilor vor fi contactați telefonic sau prin email.

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Timisoara,

    Vezi job-uri similare (473)