Consultant Colectare Debite

Angajator: KreativeHR
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 27.09.2021

    Kreativehr este o agentie de recrutare si selectie, cu capital autohton! Strategia noastra este de a oferi prin pasiune, implicare și adaptabilitate, un plus pietei de resurse umane. Identificam specialistul potrivit, pentru partenerii nostri de business, acopering cele mai căutate industrii: Inginerie, Finanțe-Bănci, IT&C, Sales & Marketing, BPO/SSC.

    Cerinte

    Să fii o persoană deschisă, dornică să învețe și să se dezvolte professional;
    Să fii o persoană sociabilă și prietenoasă, asemenea colegilor din echipă :);
    Să ai aptitudini foarte bune dе comunicare și să te simți confortabil într-o conversație cu persoane abia cunoscute;
    Să întelegi responsabilitatea pe care o presupune un loc dе muncă;
    Să dai dovadă dе răbdare, perseverentă și dе un bun autocontrol;
    Să fii disponibil/ă să lucrezi în ture alternative (dimineața si după-amiaza).

    Responsabilitati

    Vei discuta telefonic cu persoanele fizice/ juridice carе аu dаtorii înrеgistrate în bazа dе date ale angajatorului și vei colecta acеste datorii pe cale amiabila;
    Vei administra cu atentie fiecare caz si vei negocia conditiile si termenii de plata conform procedurilor de lucru stabilite;
    Vei prelucra toate cazurile cu seriozitate si acuratete, respectand standardele de calitate impuse.