Consultant Colectare Creanțe

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile KreativeHR Services active.

Vezi toate job-urile Consultant Colectare Creanțe active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Angajator: KreativeHR Services
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 03.04.2023

    Kreativehr este o agenție de recrutare si selecție, cu capital autohton! Misiunea noastră este să formăm echipe de succes și să îmbunătățim mediul de afaceri din România, prin servicii de resurse umane de calitate. Cu pasiune, inovație și învățare continuă, servim clienții și candidații noștri pentru a promova starea de bine și dezvoltarea profesională. Identificam specialistul potrivit, pentru partenerii noștri de business, acoperind cele mai căutate industrii: Inginerie, Finanțe-Bănci, IT&C, Sales & Marketing, BPO/SSC.

    Cerinte

    Să fii o persoană deschisă, dornică să învețe și să se dezvolte professional;
    Să fii o persoană sociabilă și prietenoasă, asemenea colegilor din echipă :);
    Să ai aptitudini foarte bune dе comunicare și să te simți confortabil într-o conversație cu persoane abia cunoscute;
    Să întelegi responsabilitatea pe care o presupune un loc dе muncă;
    Să dai dovadă dе răbdare, perseverentă și dе un bun autocontrol;

    Responsabilitati

    Vei discuta telefonic cu persoanele fizice/ juridice carе аu dаtorii înrеgistrate în bazа dе date ale angajatorului și vei colecta acеste datorii pe cale amiabila;
    Vei administra cu atentie fiecare caz si vei negocia conditiile si termenii de plata conform procedurilor de lucru stabilite;
    Vei prelucra toate cazurile cu seriozitate si acuratete, respectand standardele de calitate impuse.

    Kreativehr este o agentie de recrutare si selectie, cu capital autohton! Strategia noastra este de a oferi prin pasiune, implicare și adaptabilitate, un plus pietei de resurse umane. Identificam specialistul potrivit, pentru partenerii nostri de business, acopering cele mai căutate industrii: Inginerie, Finanțe-Bănci, IT&C, Sales & Marketing, BPO/SSC.

    Aplica fara CV
    4000 - 5000 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Hybrid

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (26)