Internship Inginer energetician Arad

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Enel Romania active.

Vezi toate job-urile Internship Inginer energetician Arad active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Angajator: Enel Romania
Domeniu:
  • Inginerie
  • Tip job: freelancer-colaborator
    Nivel job: Student/Absolvent
    Orase:
  • Arad
  • Actualizat la: 12.11.2021

    Începând cu 25.10.2023, Companiile Enel din România au devenit parte a PPC, lider în domeniul energiei in Europa de Sud-Est. Mai multe detalii, pe paginile oficiale.

    Cerinte

    Companie: E-Distributie Banat
    Departament: UTR ARAD
    Locatie: Arad
    Tip contract: Internship part-time (5 ore/zi)

    Cum iti dai seama ca esti potrivit/a pentru acest rol?

    Esti student/Inginer specialitate energetica;
    Ai cunostinte aplicatii informatice: Microsoft Office (Excel si Powerpoint avansat);
    Ai cunostinte generale din domeniul energeticii;
    Ai capacitate de analiza si sinteza;
    Ai spirit de echipa;
    Ai abilitati de comunicare.

    Responsabilitati

    Impreuna cu noi vei avea o experienta completa de invatare:

    Suport back-office UTR ARAD:

    Vei opera BMC la inlocuirea contoarelor din gestiunea UTR Arad;
    Vei gestiona ticketele de deranjamente;
    Vei face comenzi de aprovizionare cu materiale necesare UTR Arad.

    Iti oferim:
    Programul de internship este platit, conform prevederilor Legii Nr. 176 din 2018 privind Internship-ul, cu modificarile si completarile ulterioare;
    Mediu de lucru international;
    Programul de integrare într-o echipă profesională, tanară și dinamică;
    Oportunitati pentru dezvoltarea carierei profesionale.

    Ce altceva trebuie să știi?
    Va informam ca toate aplicatiile primite vor fi tratate cu confidentialitate. Doar candidatii selectati vor fi contactati pentru un interviu, restul de aplicatii fiind pastrate in baza de date Enel pentru o perioada nu mai mare de un an.

    Grupul ENEL e o companie multigenerationala, caracterizata de valorile diversitatii si incluziunii. Indiferent de varsta, etnie, gen sau dizabilitate, aici vei gasi tot sprijinul de care ai nevoie pentru a te adapta si a obtine performanta. Pentru ca in ENEL, diferentele devin oportunitati!

    E-Distribuție Banat

    E-Distribuție Banat este una dintre cele trei companii de distribuție a energiei electrice din Grupul Enel în România, alături de E-Distribuție Dobrogea și E-Distribuție Muntenia. Compania gestionează rețeaua electrică din județele Timiș, Arad, Hunedoara și Caraș-Severin, oferind clienților servicii de conectare la rețea, de distribuție a energiei electrice și de măsurare a consumului. Compania dezvoltă programe de modernizare/retehnologizare/digitalizare, pentru a crește siguranța instalațiilor și a oamenilor pentru a reduce numărul și durata întreruperilor în alimentarea cu energie, dar și pierderile de energie și impactul asupra mediului.

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre Enel Romania. Consultati Politica de procesare a datelor personale a Enel Romania >>

    Aplica fara CV
    Arad,