Jr. Recruiter

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Electromontaj active.

Vezi toate job-urile Jr. Recruiter active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Resurse Umane - Psihologie active pe Hipo.ro

Angajator: Electromontaj
Domeniu:
  • Resurse Umane - Psihologie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 24.09.2021

    Electromontaj este o companie globală de construcții-montaj, cu sediul în România, cu proiecte în întreaga lume. Proiectăm, construim, transformăm şi menţinem infrastructura pentru distribuţia inteligentă a energiei electrice.

    Cerinte

    Student/Absolvent studii superioare specializate (psihologie/socio-umane/studii economice)
    Abilitati foarte bune de organizare, comunicare, prezentare şi relaţionare cu oamenii
    Capacitate de observaţie şi analiză comportamentală
    Capacitatea de a urmari si solutiona mai multe proiecte de recrutare/selectie in paralel
    Capacitatea de gestionare eficienta a timpului si a prioritatilor
    Abilităţi de lucru în echipă
    MS Office (Word, Excel) – nivel mediu
    Disponibilitate la deplasari

    Responsabilitati

    Identifica si administreaza canalele de recrutare potrivite pentru posturile vacante
    Concepe si posteaza anunturile de recrutare pe baza discutiilor cu sefii de departamente
    Selecteaza candidatii pe baza CV-urilor, in functie de profilul candidatului si cerintele postului
    Contacteaza candidatii selectati in vederea programarii interviurilor
    Participa activ in cadrul procesului de intervievare si selectie a candidatilor

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (13)