Consultant relatii clienti–limba italiana 4h (TELEMUNCA)

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Valoris Center active.

Vezi toate job-urile Consultant relatii clienti–limba italiana 4h (TELEMUNCA) active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Altele active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Angajator: Valoris Center
Domeniu:
  • Altele
  • Customer support - Client service
  • Tip job: part-time
    Nivel job: Student/Absolvent
    Orase:
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 16.09.2021

    La Valoris Center apreciem performanța, proactivitatea, abilitățile de leadership, dorinta de progres si mai presus de toate pretuim oamenii.

    Angajatii nostri reprezintă cel mai bun atu al companiei.

    Cerinte

    Ne-ar placea sa ne cunoastem daca:

    -Detii bune ablilitati de comunicare;
    -Ai abilitati PC necesare pentru a opera cu aplicatiile noastre;
    -Esti o persoana cu initiativa si interes in ceea ce priveste dezvoltarea ta;
    -Detii un PC, conexiune la internet stabila si casti.

    Responsabilitati

    Cum arata o zi la locul de munca?

    -Oferi suport in limba italiana clientilor, curierilor si partenerilor pentru diferite situatii;
    -Initiezi si preiei apeluri telefonice;
    -Gestionezi chat-uri si email-uri necesare solutionarii situatiilor intampinate;
    -Monitorizezi, validezi si verifici comenzile din sistem;
    -Notezi si actualizezi in aplicatia interna informatiile obtinute.

    Alte informatii

    Ce iti oferim?

    -Program part-time, flexibil, in intervalul 8:00 AM – 05:00 AM;
    -Program distribuit in ture inegale intre Luni-Duminica, 5 zile sau 6 din 7 cu 2 zile libere;
    -Spor pentru turele de noapte;
    -Posibilitatea de a lucra de acasa;
    -Salariu fix, tichete de masa si bonus de performanta variabil.

    Alte beneficii:

    -Training-uri de start-up si training-uri de dezvoltare profesionala;
    -Colegi simpatici (peste 750 la numar), concursuri interne, alte activitati de echipa;
    -Posibilitati reale de crestere profesionala in cadrul companiei.
    -Abonament YUMP si acces nelimitat la biblioteca Bookster.