Junior Data Analyst

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Talent Stream active.

Vezi toate job-urile Junior Data Analyst active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Angajator: Talent Stream
Domeniu:
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 28.12.2021

    Talent Stream is looking to join forces and place candidates who:
    - Have minimum three (3) years worth of experience
    - Throughout their career, have achieved excellent results they are proud of
    - Are looking for the right organization where they can make a long-lasting, positive contribution

    Modern recruitment requires a higher degree of professionalism and client service standards which exceed the ones practiced today on the Romanian market.

    Cerinte

    Studii superioare finalizate, preferabil studii economice
    Preferabil 1 an experienta in activitati similare
    Limba Engleza – nivel mediu-avansat
    Cunostinte foarte bune de utilizare Microsoft Office, in special Excel – nivel avansat
    Ideal: cunostinte de SAP
    Cunostinte minime SQL
    Initiativa si determinare în atingerea obiectivelor
    Spirit de lucru in echipa
    Dorința de imbunatatire continua
    Capacitate de planificare și organizare
    Buna gestionare a timpului.

    Responsabilitati

    Întretine bazele de date (CRM Dynamic si Charisma online sales)
    Monitorizeaza si ofera suport in activitatea echipei de vanzari furnizandu-le acestora rapoarte intermediare si finale;
    Livreaza la timp documentele si rapoartele de vanzari
    Asigura corectitudinea informatiilor furnizate
    Asigura calitatea informatiilor din bazele de date prin eliminarea duplicatelor
    Ofera suport in alte activitati la solicitarea managerului direct.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (27)