Specialist salarizare

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Talent Stream active.

Vezi toate job-urile Specialist salarizare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Resurse Umane - Psihologie active pe Hipo.ro

Angajator: Talent Stream
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Resurse Umane - Psihologie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 18.11.2021

    Talent Stream is looking to join forces and place candidates who:
    - Have minimum three (3) years worth of experience
    - Throughout their career, have achieved excellent results they are proud of
    - Are looking for the right organization where they can make a long-lasting, positive contribution

    Modern recruitment requires a higher degree of professionalism and client service standards which exceed the ones practiced today on the Romanian market.

    Cerinte

    • Studii superioare în contabilitate sau finanțe
    • O buna cunoastere a aplicațiilor de e-mail și Microsoft Office
    • Capacitatea de a lucra cu termene-limită
    • Comunicare bună la nivel business
    • Spirit de echipa; organizare; confidențialitate
    • Gandire analitică
    • Integritate; agilitate organizațională
    • Buna atentie la detalii
    • Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat
    • Abilitatea de colaborare cu departamentele, managementul companiei și agențiile externe pentru a maximiza performanța, creativitatea, rezolvarea problemelor și rezultatele.

    Responsabilitati

    • Salarizare statutara
    • Consultanță salarizare pentru clienți
    • Rapoarte specifice
    • Automatizare conform cererii clientului
    • Personalizarea rapoartelor pentru fiecare client în funcție de nevoile sale
    • Revizuirea și actualizarea contractelor colective de muncă
    • Implementarea bazei de date a noului client, atunci când este cazul
    • Asistența clienților la auditul Inspectoratului de Muncă, dacă este cazul
    • Respectarea termenelor limita
    • Identificarea de solutii
    • Menținerea relațiilor de lucru excelente cu echipa și reprezentanții clientului
    • Furnizarea și interpretarea informațiilor despre salarizare
    • Actualizarea permanenta a cunostintelor privind reglementările și legislația salarizarii.

    BUCURESTI,

    Hybrid

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (69)