Agent Customer Care @eMAG Ungaria – Remote Ügyfélszolgálati munkatárs

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile eMAG active.

Vezi toate job-urile Agent Customer Care @eMAG Ungaria – Remote Ügyfélszolgálati munkatárs active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Internet - eCommerce active pe Hipo.ro

Angajator: eMAG
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Internet - eCommerce
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 17.09.2021
    Scurta descriere a companiei

    eMAG is a Romanian company founded in 2001, a pioneer of the Romanian online market, which also has a presence in Bulgaria, Hungary and Poland. For over 19 years, the company has been constantly investing in technology-based services developed in Romania that help customers save time and money.

    Cerinte

    FELADATOK:

    • Főképp telefonon, másodlagosan e-mailen keresztül érkező vásárlói megkeresések szakszerű, pontos kezelése;
    • A reklamációk és felmerülő problémák kezelése;
    • Az érdeklődők tájékoztatása aktuális ajánlatainkról, esetleges promócióinkról;
    • Termékek elérhetőségével, paramétereivel kapcsolatos érdeklődések megválaszolása
    • Vásárlói igények felmérése;
    • Egyedi és rendszeres feladatok párhuzamos elvégzése;
    • Adminisztrációs és back-office feladatok kivitelezése, saját feladatok adminisztrálása, időközi jelentések készítése.

    Responsabilitati

    ELVÁRÁSAINK:

    • Legalább középfokú végzettség;
    • Magabiztos, gyakorlati számítógép-használati ismeretek (MS Office);
    • Ügyfélorientált, szolgáltatói szemléletű személyiség;
    • Választékos szóhasználat és gördülékeny szóbeli kommunikáció
    • Kiváló helyesírás;
    • Jó stressz- és monotonitástűrő-képesség;
    • Tanulékonyság, terhelhetőség, problémamegoldó gondolkodásmód;
    • Rendszerető, precíz, igényes és együttműködő munkavégzés;
    • Társalgási angol nyelvismeret (írásban és szóban egyaránt);
    • Román nyelvismeret;
    • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

    Alte informatii

    Amit kínálunk:

    • Fejlődési és karrierépítési lehetőség;
    • Fiatalos, dinamikus csapat;
    • Nemzetközi környezet, nagyvállalati háttér;
    • Home Office lehetőség.