Sef de tura

Angajator: Gi Group Romania
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Brasov
  • Actualizat la: 22.09.2021

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    • Experienta anterioara (retail, domeniul alimentar);
    • Studii superioare (de preferat) sau minim diploma de Bacalaureat;
    • Cunostinte operare PC, MS Office (Excel, Word) nivel mediu;
    • Bune abilitati de comunicare, organizare, coordonare;
    • Orientare catre rezultat, atitudine proactiva, flexibilitate;
    • Responsabilitate si corectitudine;
    • Dorinta de a invata si a se dezvolta profesional.
    • Capacitatea de solutionare a problemelor in situatii de stres sau sub presiune.

    Responsabilitati

    • Supravegherea si coordonarea activitatilor personalului din magazin pe tura alocata;
    • Verificarea si pregatirea magazinului pentru deschidere;
    • Efectuarea comenzilor zilnice de marfa pentru magazin;
    • Inchiderea caselor de marcat si intocmirea actelor si monetarelor caselor de marcat la intrarea si iesirea in/ din tura a casierilor;
    • Gestionarea relatiei cu clientii din magazin, rezolvarea cererilor si solicitarilor acestora cu promptitudine si profesionalism.

    Beneficii:

    Tichete de masa de 20 lei pe zi lucrata;
    Prima de prezenta.

    Pentru mai multe informatii, puteti sa ne contactati la numarul de telefon: 0755.042.881