Asistent Manager HoReCa, cu limba franceză, Săftica

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile DARE active.

Vezi toate job-urile Asistent Manager HoReCa, cu limba franceză, Săftica active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Angajator: DARE
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Ilfov
  • Voluntari
  • Actualizat la: 17.09.2021

       DARE (Development Advice & Resources) is a consultancy company with a focus on helping organizations realize the potential in their people and on helping people discovering their talents. Services are organized into four areas: People Strategy; Organizational Performance; Talent Management; Adoption and Change Management Execution.

    Cerinte

    Experiență anterioară într-o poziție similară;
    Abilități de organizare, comunicare;
    Atenție la detalii;
    Motivație și entuziasm;
    O foarte bună cunoaștere a limbii române, limba franceză ar fi un avantaj;
    Foarte bune abilități de comunicare în scris (se va ocupa de prezentări, corespondență, scrisori oficiale);
    Implicare, responsabilitate.

    Responsabilitati

    Se va ocupa de aspecte administrative, uneori se va implica în organizarea evenimentelor, va face prezentări, scrisori oficiale, va participa la întâlniri.

    Pachet financiar: între 3500/5000 lei net plus beneficii, în funcție de experiență, cunoștințe, competențe.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov,

    Aplica fara CV
    Ilfov,

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (9)