Inginer Electronist – EMC

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Colorful HR Leasing active.

Vezi toate job-urile Inginer Electronist – EMC active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: Colorful HR Leasing
Domeniu:
  • Inginerie
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 16.09.2021

    Colorful HR Leasing, membra a grupului ROMANIAN SOFTWARE, este o companie românească ce oferă servicii de Recrutare și Leasing de personal. Totodată, Colorful HR Leasing se ocupă de salarizarea și administrarea personalului, oferind consultanță legislativă și întocmirea de rapoarte rapoarte variate privind activitatea de HR.

    Cerinte

    jobs.colorful.hr recruteaza 1 Inginer Electronist – EMC pentru unul dintre cei mai importanti fabricanti de echipamente electronice si electrice din Europa.

    Cerinte:
    - Experienta in domeniu - minimum doi ani;
    - Studii medii/superioare (preferabil studii tehnice);
    - Cunostinte tehnice si instruire in domeniul mecanicii sau automatizarii industriale;
    - Cunoasterea proceselor de productie, de preferinta in sectorul auto ;
    - Cunostinte operare MS Office (Excel, Word foarte bine);
    - Limba engleza - nivel conversational;
    - Persoana analitica, organizata, atenta la detalii, orientata spre rezolvarea problemelor.

    Responsabilitati

    - Dezvoltarea si implementarea proceselor automatizate;
    - Imbunatatirea continua a proceselor productiei de serie, axata pe siguranta, calitate si reducerea costurilor de productie ;
    - Introducerea de noi produse si instruirea personalului aferent;
    - Respectarea metodelor si a timpilor de producție prin implementarea conceptului Lean Manufacturing ;
    - Aplicarea si mentinerea principiilor 5S.

    Alte informatii

    Beneficii:
    - Bonuri de masa;
    - Prime de sarbatori si bonus anual (in functie de performanta);
    - Transport asigurat;
    - Plan de cariera pe termen lung.