Business Support Controller with French

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Talent Stream active.

Vezi toate job-urile Business Support Controller with French active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Angajator: Talent Stream
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 23.03.2022

    Talent Stream is looking to join forces and place candidates who:
    - Have minimum three (3) years worth of experience
    - Throughout their career, have achieved excellent results they are proud of
    - Are looking for the right organization where they can make a long-lasting, positive contribution

    Modern recruitment requires a higher degree of professionalism and client service standards which exceed the ones practiced today on the Romanian market.

    Cerinte

    • Absolvent studii superioare
    • Limba Franceza la nivel mediu-avansat
    • Limba Engleza la nivel mediu-avansat
    • Orientare catre client
    • Rezolvarea problemelor
    • Initiativa
    • Adaptabilitate

    Responsabilitati

    • Business Support Controller va contribui la îmbunătățirea informației contabile si se va asigura ca datele sunt disponibile respectând termenele de livrare
    • Coordonarea pre-închiderii si închiderii de luna.
    • Respectă termenele şi calitatea de realizare a activităților ex: articole noi, declarație privind producția, regularizare costuri
    • Analizeaza si propune actiuni si corectii
    • Direct implicat in obtinerea Progresului prin simplificare, standardizare si automatizarea proceselor.
    • Asigura calitatea datelor (inchiderea de luna, Standar setting) respectand standardele Grupului.
    • Ofera un prim nivel de analiza a diferentelor de inventar si propune actiuni si corectii pentru reducerea acestora.
    • Promoveaza si implementeaza simplificarea, standardizarea si automatizarea proceselor cu ajutorul Business partenerului
    • La cererea partenerilor furnizează analize mai detaliate ale unor diferențe constatate
    • Furnizează informațiile necesare pentru repreviziune

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov, Otopeni,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (234)