Reglor

Angajator: Gi Group Romania
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 24.09.2021

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    • Studii medii tehnice;
    • Experienta pe o pozitie asemanatoare;
    • Atentie la detalii, abilitati de organizare si de a lucra in echipa;
    • Disponibilitate pentru a lucra in schimburi;

    Responsabilitati

    • Asigurarea reconversiilor;
    • Reglajul echipamentelor in functie de comenzile de productie;
    • Organizarea si controlul echipei;
    • Asigurarea intretinerii de nivel 1 a utilajelor si a masinilor;
    • Ofera suport si scolarizeaza pe noii angajati care vor fi alocati acestei zone de lucru;

    Alte informatii

    Beneficii:
    • Salariu motivant;
    • Bonusuri de performanta si tichete de masa;
    • Al 13-lea salariu;
    • Program de lucru in 2 schimburi;
    • Mediu de lucru performant.