Coordonator Vanzari

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Gi Group Romania active.

Vezi toate job-urile Coordonator Vanzari active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Constructii active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Gi Group Romania
Domeniu:
  • Constructii
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Cluj Napoca
  • Dej
  • Actualizat la: 04.09.2021

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    Gi Group recruteaza pentru clientul sau, un important jucator din industria lemnului, Coordonator Vanzari in Cluj-Napoca.

    Cerinte:
     Experienta pe un post similar dе minim 2 ani;
    Studii superioare, preferabil Economic sau Marketing;
     Cunostinte de legislatie comerciala;
    Experienta in vanzari si coordonarea unei echipe;
     Limba engleza nivel mediu;
    Abilitati dе comunicare, relationare, prezentare si negociere;
     Competente in luarea deciziilor si asumarea responsabilitatilor;
     Cunostinte operare PC: Word, Excel, Power Point, programe de baza de date.

    Responsabilitati

    Descrierea jobului:
     Coordonarea si organizarea activitatii de vanzari pe grupele de produse alocate in scopul realizarii planului de vanzari;
     Coordonarea si indrumarea echipei;
     Dezvoltarea portofoliului de clienti pe grupele de produse alocate;
     Identificarea de planuri / masuri / actiuni in vederea dezvoltarii gamei de produse;
     Urmareste realizarea planului de vanzari;
     Stabileste obiective si proceduri clare pentru orientarea si organizarea activitatii de vanzari in departament.

    Alte informatii

    Beneficii:
    Salariu competitiv;
    Sistem de bonusare trimestrial, pana la 2 salarii;
    Masina de serviciu, laptop si telefon mobil.

    Astept cu interes CV-ul tau.