Operator CNC-TE Connectivity

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile IHM Total Consult Romania active.

Vezi toate job-urile Operator CNC-TE Connectivity active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: IHM Total Consult Romania
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 09.10.2021

    IHM Total Consult is, beginning with June 2019, part of SGB Humangest Holding, an Italian group of companies offering specialized consulting services in the field of human resources selection, training and management. IHM Total Consult was founded in 2004 and is now ranked among the top 5 HR players on the Romanian market, considering turnover.
    All resumes and data are considered confidential and will be evaluated only for projects matching your professional experience.

    Cerinte

    • Studii medii/postliceale: scoala de arte si meserii, profil tehnic (mecanic/automatizari/electromecanic/pneumatic);
    • Curs de operator la masini-unelte cu comanda numerica;
    • Cunostinte de desen tehnic si instrumente de masurare;
    • Cunostinte de programare ISO, strung si freza;
    • Experienta relevanta pe un rol similar de minim 6 luni;
    • Bune abilitati de comunicare, spirit de echipa si rezilienta la stres.

    Responsabilitati

    • Efectueaza operatii de setare parametrii;
    • Realizeaza programe simple de prelucrare;
    • Verifica concordanta dintre produsul realizat si cotele proiectului, desenului tehnic;
    • Verifica documentatia tehnica inaintea inceperii productiei pentru a evita eventuale neconcordante pe fluxul de fabricatie;
    • Planifica incarcarea masinilor unelte pentru fiecare reper, respectand termenele prestabilite;
    • Manipulează şi depozitează piesele în containere, lăzi de transport în funcţie de configuraţie şi de condiţiile de aspect şi de precizie impuse.

    Alte informatii

    • Salariu de încadrare 5500 lei brut;
    • Bonus lunar de performanță de 8% din salariul lunar;
    • Tichete de masă – 20 lei/zi lucrata;
    • Tichete de cadou de Paste si Craciun in valoare de 200 lei fiecare ;
    • Program de lucru -1 schimb.

    Timisoara,

    Aplica fara CV
    Timisoara,

    Aplica fara CV
    Timisoara,

    Vezi job-uri similare (21)