Sofer livrator - Brasov

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile TH TRUCKS active.

Vezi toate job-urile Sofer livrator - Brasov active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Transporturi active pe Hipo.ro

Angajator: TH TRUCKS
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Transporturi
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Brasov
  • Actualizat la: 10.10.2022

    TH Trucks, importator DAF in Romania, detine o serie de centre de activitate in intreaga tara, venind in intampinarea clientilor cu servicii integrate prin cele cinci divizii de business: vanzari vehicule noi, vanzari vehicule SH, service camioane, vanzari piese camioane, vanzari anvelope noi si productie anvelope resapate Bandag.

    Cerinte

    Studii medii
    Experienta intr-un post similar constituie un avantaj
    Cunostinte PC - Office - nivel mediu
    Abilitati de comunicare
    Permis de conducere categoria B (prezinta avantaj C)

    Responsabilitati

    Livreaza marfa la sediul clientului sau punctul de livrare stabilit
    Raspunde de efectuarea transportului in conditii optime si preda clientului factura fiscala aferenta marfurilor livrate
    Raspunde de incasarea in numerar a contravalorii marfurilor livrate

    Alte informatii

    Contract de munca pe durata nedeterminata
    Salariu fix plus bonuri de masa
    Training permanent
    Permanente oportunitati de dezvoltare profesionala

    Brasov,

    Brasov,

    Aplica fara CV
    Brasov,

    Vezi job-uri similare (5)