Consultant vanzari directe Bistrita ID:120

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Orange Romania Communications active.

Vezi toate job-urile Consultant vanzari directe Bistrita ID:120 active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Orange Romania Communications
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Bistrita
  • Actualizat la: 03.02.2022

    Orange Romania Communications este o companie parte a grupului Orange și o subsidiara Orange Romania din data de 30 septembrie 2021.
    Compania ofera atat asistenta, cat și servicii convergente de voce fix-mobil, internet in banda larga și televiziune pentru cei aproximativ 5 milioane de clienti ai sai. De asemenea, gestioneaza infrastructura de retea ce cuprinde pana la 90.000 de km de fibra optica și conecteaza in jur de 3 milioane de gospodarii.

    Cerinte

    Căutăm colegi noi pentru echipele de agenți de vânzări pe teren!
    Te încântă ideea de a-ți începe ziua alături de oameni entuziaști și de a învăța mereu ceva nou? Noi suntem coechipierii potriviți pentru tine!

    Te vrem alături de noi, dacă:
    - Îți place să socializezi;
    - Ești perseverent și ambițios;
    - Te deranjează să îți petreci timpul închis într-un birou;
    - Nu îți place monotonia;
    - Dorești să te dezvolți continuu și să fii recompensat pentru performanța ta.

    Responsabilitati

    Ce vei avea tu de făcut:

    - Sa promovezi si sa vinzi serviciile de telecomunicatii ale companiei Nextgen ( internet, televiziune, telefonie mobila, telefonia fixa) direct pe teren;
    - Sa creezi si sa dezvolti legaturi cu potentialii sau actualii clienti;
    - Sa lucrezi la imbunatatirea procesului de vanzare si relationarea cu clientul; Simplu, dinamic și distractiv!

    Alte informatii

    Câștigul tău:
    - Salariu construit din: salariu fix + comisioane;
    - Training-uri de specialitate;
    - Multiple posibilități de avansare prin performanță;
    - Un mediu plăcut de lucru la care poti contribui si tu :)

    Abia așteptăm să te cunoaștem!

    Contractul de muncă se încheie prin ProSolutions Agency.

    Aplica fara CV
    Bistrita, Cluj Napoca, Odorheiu Secuiesc, Job national

    Aplica fara CV
    Bistrita,

    Aplica fara CV
    Bistrita, Reghin, Tarnaveni,

    Vezi job-uri similare (6)