Consultant vanzari directe Campina ID:115

Angajator: Telekom Romania
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Campina
  • Actualizat la: 28.10.2021

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Completarea formularului de cont nou pe hipo.ro dureaza doar 2 minute sau puteti importa datele din Linkedin sau Facebook pentru a rezolva si mai rapid.

    Telekom Romania este un brand dinamic, care oferă servicii de telecomunicaţii fixe şi mobile complete, inovatoare, personalizate pentru o comunitate vastă de clienți, cu aproximativ 10 milioane de contracte de servicii. Este parte a grupului Deutsche Telekom – unul dintre liderii globali de comunicatii integrate, prezent în 51 de țări de pe 5 continente.

    Soluțiile noastre deschid o lume infinită de oportunități de a împărtăși cele mai frumoase și emoționante experiențe cu familia, prietenii, colegii și cu cei din jurul nostru. Misiunea noastră este să îmbogățim viețile oamenilor, oferindu-le acestora servicii integrate fixe și mobile, tehnologii de ultimă generație 4G, fibră optică, precum și Internet TV, care aduce utilizatorilor o nouă experiență de divertisment, cu acces la conținut exclusiv și de calitate, pe toate ecranele, și funcționalități interactive avansate. În ceea ce privește clientii business, Telekom Romania este partenerul de încredere al companiilor, pentru care oferim soluții complete de comunicații și IT&C care să sprijine companiile să devină mai competitive și mai agile.

    Soluțiile noastre conectează oameni, mașini și conținut, pentru un viitor mai bun, mai sigur și mai simplu.

    Cerinte

    Căutăm colegi noi pentru echipele de agenți de vânzări pe teren!
    Te încântă ideea de a-ți începe ziua alături de oameni entuziaști și de a învăța mereu ceva nou? Noi suntem coechipierii potriviți pentru tine!

    Te vrem alături de noi, dacă:
    - Îți place să socializezi;
    - Ești perseverent și ambițios;
    - Te deranjează să îți petreci timpul închis într-un birou;
    - Nu îți place monotonia;
    - Dorești să te dezvolți continuu și să fii recompensat pentru performanța ta.

    Responsabilitati

    Ce vei avea tu de făcut:

    - Sa promovezi si sa vinzi serviciile de telecomunicatii ale companiei Nextgen ( internet, televiziune, telefonie mobila, telefonia fixa) direct pe teren;
    - Sa creezi si sa dezvolti legaturi cu potentialii sau actualii clienti;
    - Sa lucrezi la imbunatatirea procesului de vanzare si relationarea cu clientul; Simplu, dinamic și distractiv!

    Alte informatii

    Câștigul tău:
    - Salariu construit din: salariu fix + comisioane;
    - Training-uri de specialitate;
    - Multiple posibilități de avansare prin performanță;
    - Un mediu plăcut de lucru la care poti contribui si tu :)

    Abia așteptăm să te cunoaștem!

    Contractul de muncă se încheie prin ProSolutions Agency.