INGINER CONSTRUCTOR

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Caretta active.

Vezi toate job-urile INGINER CONSTRUCTOR active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Constructii active pe Hipo.ro

Angajator: Caretta
Domeniu:
  • Constructii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Iasi
  • Actualizat la: 03.09.2021
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    Candidatul ideal

    Pentru noi candidatul potrivit este:

    dornic sa ofere clientilor cele mai potrivite informatii si sa recomande cele mai bune solutii;

    dornic de afirmare, proactiv, care se tine de angajamente;

    ideal, experienta de minim 2 ani in montaj acoperisuri, studii tehnice finalizate;

    experienta in domeniul constructiilor constituie un avantaj;

    sa detina permis auto categoria B.

    Responsabilitati

    Descrierea jobului

    Ca si responsabilitati principale vei avea:

    propunerea de solutii tehnice conform nevoilor clientilor;

    dezvoltarea si mentinerea relatiilor cu echipele de montatori;

    intocmirea graficului de lucrari pentru montatori;

    asigurarea interventiilor in timpul dar si dupa finalizarea ( daca este cazul ) lucrarilor de montaj;

    eliberarea procesului verbal de constatare la finalizarea montajului.

    Pentru munca si implicarea ta iti putem oferi:

    traininguri de formare profesionala si activitati lunare interactive ;

    suport logistic necesar desfasurarii activitatii;

    pe langa pachetul salarial atractiv, tichete de masa , decont transport vei primi bonusuri de performanta.

    Aplica fara CV
    Iasi,

    Aplica fara CV
    Bacau, Iasi,