Operator supraveghere video - Magic Games Ab - Bucuresti

Angajator: MAGIC GAMES AB
Domeniu:
  • Altele
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 23.09.2021

    Companie multinationala ce activeaza in domeniul Gambling&Entertainment, cu puncte de lucru in cele mai importante orase din tara.

    Cerinte

    Angajam Operatori supraveghere video la MAGIC GAMES AB - Bucuresti

    La Magic Games AB punem accent pe serviciile oferite, astfel incat sa ramanem in topul

    preferintelor clientilor.

    Iti oferim un plan de onboarding care te va ajuta sa iti desfasori activitatea excelent si multiple beneficii.

    Candidatul ideal

    - Energic si zambitor, excelente abilitati de comunicare, prietenos;

    - Atent la detalii, foarte bune capacitati de coordonare, organizare a timpului de lucru;

    - Cunostinte de operare MS Office - nivel mediu;

    - Disponibilitatea de a lucra in ture;

    - Studii medii - constituie avantaj

    - Cunostinte de limba engleza - constituie avantaj

    - Experienta in domentiul supraveghere video - constituie avantaj

    Responsabilitati

    Ce vei face la noi in echipa?

    -Vei analiza si urmari sistemele de securitate si cele de tip jackpot.

    - Le vei oferi colegilor din teren suport tehnic.

    - O sa notezi in bazele de date ale companiei informatiile solicitate de manager si de conducerea firmei.

    - Vei monitorizaza permanent activitatea din locatiile companiei (sali de joc), si vei trimite un raport in legatura cu activitatea angajatilor din locatii.

    - Un program de lucru flexibil (in ture), avand in acelasi timp si beneficii fixe dar si beneficii variabile (bonusuri);

    - Tichete de masa si tichete cadou de sarbatori;

    - Bonusuri de performanta;

    - 1 zi libera - zi de nastere;

    - Sanse reale de promovare, alte beneficii;

    Iti vei face o multime de prieteni, avem o echipa tanara si prietenoasa.

    Vei lucra pentru un angajator care pune accent pe respect reciproc si incredere.

    Ce mai astepti? Hai, fii parte din echipa noastra, din echipa Magic!

    Da clik pe "Aplica" sau trimite un CV la hr(a)magic.ro sau contacteaza-ne la

    numerele de telefon 0732 141 817 (de luni pana vineri, in intervalul 09:00-17:30).