Economist la GF Casting Solutions/Pitesti/Arges

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile GF Casting Solutions active.

Vezi toate job-urile Economist la GF Casting Solutions/Pitesti/Arges active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Angajator: GF Casting Solutions
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Pitesti
  • Actualizat la: 31.10.2021

    We are looking for talented fresh graduates from the following fields of study: Casting Technology, Materials Science, Mechanical Engineering, Industrial Engineering. We offer a wide variety of new challenges, both in local teams as well as in international projects.

    Cerinte

    + studii superioare economice absolvite;
    + peste 3 ani experiență în contabilitate;
    + bune cunoștințe Ms Office;
    + cunoașterea limbii engleze (scris și vorbit) constituie un avantaj;
    + bune abilități de comunicare;
    + cunoștințe solide privind contabilitatea de producție.

    Responsabilitati

    + verificați, înregistrați în contabilitate și păstrați evidența facturilor de achiziții;
    + pregătiți declarația Intrastat și, de asemenea, întocmiți diverse situații privind obiectele de inventar;
    + țineți evidența cheltuielilor cu utilitățile;
    + asigurați reconcilierea clienți/furnizori, confirmări de sold;
    + păstrați evidența comenzilor și a contractelor încheiate cu furnizorii
    + înregistrați în sistem mijloacele fixe și țineți evidența amortizării acestora;
    + verificați fișa fiscală.

    Alte informatii

    + locație: Bradu (lângă Pitești)/ Argeș;
    + program de lucru L-V: 08:00 -16:30 sau 08:30 -17:00
    + contract de munca pe perioada nedeterminată;
    + nivel salarial corelat cu sarcinile și responsabilitățile alocate;
    + Beneficii: tichete de masă (20,01), asigurare de sănătate, decontare transport, diverse bonusuri conform contractului colectiv de muncă în vigoare.

    Aplica fara CV
    Pitesti,

    Aplica fara CV
    Pitesti,