Gestionar- Brasov

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile GiGroup Romania active.

Vezi toate job-urile Gestionar- Brasov active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: GiGroup Romania
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Brasov
  • Actualizat la: 28.10.2021

    We #changelives! Descoperă oportunități globale cu GI Group Holding, un pionier în servicii HR care valorizează și promovează evoluția carierei tale.

    Parte a unei echipe de peste 6700 de specialiști prezenți în 34 de țări, noi ne angajăm să dezvoltăm piața muncii prin soluții inovatoare și personalizate. Alege să lucrezi într-un mediu care apreciază valoarea personală și profesională.

    Construiește-ți cariera cu noi! Contactează-ne pentru a explora cum te putem ajuta.

    Cerinte

    Cerinte:

    - Studii medii tehnice - minim;
    - Studii superioare tehnice se considera avantaj;
    - Experienta minim 1 an in logistica/administrare depozit, industria automotive;
    - Certificat ISCIR stivuitorist;
    - Cunostinte procese si fluxuri logistice;
    - Lean management (Kanban, FIFO, JIT) nivel de baza;
    - Cunostinte engleza nivel mediu;
    - Cunostinte de limba germana - reprezinta un avantaj;
    - Capacitate de analiza si rezolvare de probleme;
    - Comunicare si lucru in echipa;
    - Disponibilitate de a lucra in 3 schimburi.

    Responsabilitati

    Ce responsabilitati vei avea:

    - Vei prelua, ambala si depozita conform instrucţiunilor de ambalare si de lucru a marfurilor pentru export;
    - Vei pregati marfurile pentru expeditie, utilizand, dupa caz, stivuitorul sau alte instrumente;
    - Vei eticheta marfurile conform prescriptiilor VDA;
    - Vei pregati si vei incarca marfurile in camion, astfel incat acestea sa nu sufere deteriorari pe timpul transportului;
    - Vei participa activ la inventar;
    - Vei informa seful direct si coordonatorul de schimb asupra activitatii precum si a oricaror abateri de la regulile existente;
    - Vei respecta toate cerintele de mediu, protectia mediului si gestionarea deseurilor;
    - Vei lucra in stransa colaborare cu echipa de manipulanti marfuri si stivuitoristi.

    Ce beneficii vei avea:

    - Tichete de masa/tichete cadou;
    - Prime si bonusuri periodice;
    - Abonament medical tip business;
    - 25 zile de concediu/an;
    - Transport asigurat.

    Pentru mai multe informatii ne puteti contacta la numarul de telefon: 0753626386

    Brasov,

    Brasov,

    Brasov,

    Vezi job-uri similare (11)