Sef de schimb depozit

Angajator: Gi Group Romania
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 23.09.2021

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    - Minimum 1 an experienta intr-o pozitie similara.
    - Studii medii;
    - Cunostinte despre modul de utilizare a utilajelor de ridicat si a legislatiei aferente;
    - Usurinta in comunicare si bune abilitati de coordonare;

    Responsabilitati

    - Organizeaza activitatea depozitului si a personalului din subordine;
    - Stabileste sarcinile si responsabilitatile personalului din subordine, in baza fiselor de post;
    - Traseaza sarcini echipelor din subordine pentru a asigura desfasurarea in conditii optime a activitatilor de receptie, depozitare, pregatire si livrare a marfurilor din depozit conform procedurilor si regulilor in vigoare si a cerintelor cantitative, calitative si de timp;
    - Efectueaza supracontrolul marfurilor incarcate in camioanele care livreaza marfa la clienti, atat pe livrare cat si pe parte de preluare;
    - Mentine permanent legatura cu angajatii din subordine solicitand informatii despre stadiul activitatilor programate, activitatile in curs de desfasurare, situatiile nou create, etc.;

    Alte informatii

    Beneficii:
    - Salariu motivant.
    - Bonus de performanta.
    - Mediu de lucru placut.
    - Transport asigurat.