Lucrator gestionar

Angajator: Gi Group Romania
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 23.09.2021

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    - Persoana organizata, cu experienta de minim 6 luni pe un post asemanator.
    - Disponibilitate pentru program in 2 schimburi.

    Responsabilitati

    • Aranjarea produselor, in zonele special destinate din depozit
    • Verificarea marfurilor atat la primire, cat si la predare
    • Prealuarea marfurilor si verificarea din punct de vedere calitativ si cantitativ.

    Alte informatii

    Beneficii:
    - Salariu 2250 lei net.
    - Bonus anual 750 lei net.
    - Tichete de masa 15 lei/zi.
    - Abonament medical la o clinica privata.
    - Contract pe perioada nedeterminata.
    - Transport decontat.
    - Oportunitatea de a activa intr-o companie paneuropeana.