Tehnician Mecanic

Angajator: Gi Group Romania
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 18.09.2021

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    • Studii tehnice de specialitate;
    • Experienta in mentenanta echipamentelor;
    • Cunostinte despre Hidraulica, Pneumatica si Electrica;
    • Cunostinte de operare PC;
    • Disponibiliate de a lucra in schimburi

    Responsabilitati

    • Realizarea mentenantei preventiva si corectiva pentru echipamentele din ariile de productie;
    • Identifica cauzele defectelor si propune solutii;
    • Detectarea defectelor si remedierea acestora in cel mai scurt timp;
    • Propunerea solutilor de imbunatatire;
    • Competarea Registrului de Interventie.

    Alte informatii

    Beneficii:
    • Salariu in functie de experienta;
    • Contract pe perioada nedeterminata;
    • Tichete de masa 20 lei/zi;
    • Spor de 15% pentru programul in schimburi;
    • Spor de noapte 25%;
    • Bonus de calitate;
    • Asigurare medicala privata;
    • Transport asigurat din Timisoara si din imprejurimi;
    • Bucatarie proprie;
    • Bonus de Craciun.