Inginer mecanic (coordonator proiecte relocari)

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Robertt Metal Design active.

Vezi toate job-urile Inginer mecanic (coordonator proiecte relocari) active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: Robertt Metal Design
Domeniu:
  • Inginerie
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: peste 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 07.09.2021

    Suntem o companie romaneasca, ce activeaza in domeniul constructiei si intretinerii utilajelor din industria cartonului ondulat. Echipa Robertt este in continua crestere, cautam colegi ambitiosi carora le surade ideea de a se dezvolta alaturi de o companie 100% romaneasca. Apreciem corect experienta si deopotriva incurajam colegii aflati la inceput de drum. Sediul si punctul de lucru se afla in Bucuresti, unde se desfasoara/ coordoneaza activitatile împărțite in trei direcții: proiectare si construcție de utilaje si echipamente, prestarea de servicii (instalări, relocări, mentenanță) pentru firmele care activează in domeniul ambalajelor din carton ondulat, proiectarea si execuția de piese de schimb pentru utilajele din industria cartonului ondulat.

    Cerinte

    Cautam pentru echipa noastra o persoana cu pregatire tehnica (Inginer mecanic) care sa planifice si coordoneze proiectele Service si echipa de tehnicieni.

    Studii superioare tehnice - Inginer mecanic;
    Foarte bune abilități de organizare, planificare si leadership;
    Experienta in coordonare echipe/ proiecte santier - avantaj.
    Cunoștințe bune MS Office;
    Limba engleza conversational cursiv;
    Disponibil pentru deplasari cu echipa de Service, in tara si in afara tarii.

    Responsabilitati

    - Asigura transformarea efectivă şi la timp a resurselor proiectului în activităţi concrete care vor duce la atingerea rezultatelor scontate;
    - Este responsabil pentru managementul zilnic al proiectului – organizaţional şi conceptual;
    - Asigura un circuit informaţional adecvat, discuţii şi feedback;
    - Acţioneaza ca si conducător al echipei de Service (electricieni si mecanici de intretinere) şi supervizeaza activitatea personalului proiectului;
    - Intocmeste planuri detaliate de lucru şi monitorizeaza respectarea implementării acestora;
    - Asigura executarea la timp a activităţilor;
    - Organizeaza şi coordoneaza procurarea de bunuri şi servicii în cadrul proiectului;
    - Intocmeste toate rapoartele necesare post deplasare;
    - Faciliteaza şi participa la identificarea şi selectarea personalului ce va fi implicat proiect;
    - Formuleaza specificatiile pentru echipamentele si bunurile ce urmează a fi achizitionate în cadrul proiectului;
    - Participa la diferite sedinte si la toate evenimentele proiectului, asigurând pregătirea adecvată a acestora.

    Alte informatii

    Se ofera:

    - Salariu lunar de 5000 lei net;
    - Prime in urma fiecarei deplasari la proiect;
    - Contract individual de munca pe durata nedeterminata;
    - Program de lucru birou: luni-vineri, 8:00-17:00
    Locatie: sector 3, langa statia de metrou Republica.

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (153)