Summer job- Operator Imbuteliere perioada determinata -luna august

Angajator: Bergenbier S.A.
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: temporar
    Nivel job: Student/Absolvent
    Orase:
  • Ploiesti
  • Actualizat la: 25.07.2021

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Completarea formularului de cont nou pe hipo.ro dureaza doar 2 minute sau puteti importa datele din Linkedin sau Facebook pentru a rezolva si mai rapid.

    Candidatul Ideal:

    - Studii: minim 10 clase (preferabil profil tehnic);
    - Cunostinte de operare masini si utilaje reprezinta avantaj;
    - Cunostinte in operarea si intretinerea echipamentelor industriale reprezinta avantaj;
    - Cunoaștinte operare PC;
    - Inițiativă si orientarea spre rezultate;
    - Asumarea responsabilității;
    - Disponibilitate de a lucra pe perioada sezonului si la schimburi;
    - Posibilitate de a ramane in companie in functie de performanta si de oportunitatile de moment.

    Descrierea Jobului:

    - Supravegheaza si mentine buna functionare a utilajelor din aria sa de actiune;
    - Schimba piesele de format si programul in cazul trecerii de la un brand la altul;
    - Executa operatiunile de intretinere curenta si pe cele cuprinse in programul de lubrefiere;
    - Inregistreaza datele de calitate si proces