Operator Imbuteliere

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Bergenbier S.A. active.

Vezi toate job-urile Operator Imbuteliere active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: Bergenbier S.A.
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Ploiesti
  • Actualizat la: 12.10.2021
    Remote work: On-site

    Candidatul Ideal:

    - Studii: minim 10 clase (preferabil profil tehnic);
    - Cunostinte de operare masini si utilaje reprezinta avantaj;
    - Cunostinte in operarea si intretinerea echipamentelor industriale reprezinta avantaj;
    - Cunoaștinte operare PC;
    - Inițiativă si orientarea spre rezultate;
    - Asumarea responsabilității;
    - Disponibilitate de a lucra  la schimburi.

    Descrierea Jobului:

    - Supravegheaza si mentine buna functionare a utilajelor din aria sa de actiune;
    - Schimba piesele de format si programul in cazul trecerii de la un brand la altul;
    - Executa operatiunile de intretinere curenta si pe cele cuprinse in programul de lubrefiere;
    - Inregistreaza datele de calitate si proces

    Aplica fara CV
    Campina, Ploiesti,

    3200 - 3500 RON NET / luna
    Ploiesti,