Vopsitor auto Bucuresti

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile TH TRUCKS active.

Vezi toate job-urile Vopsitor auto Bucuresti active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Altele active pe Hipo.ro

Angajator: TH TRUCKS
Domeniu:
  • Altele
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 23.09.2021

    TH Trucks, importator DAF in Romania, detine o serie de centre de activitate in intreaga tara, venind in intampinarea clientilor cu servicii integrate prin cele cinci divizii de business: vanzari vehicule noi, vanzari vehicule SH, service camioane, vanzari piese camioane, vanzari anvelope noi si productie anvelope resapate Bandag.

    Cerinte

    Calificare, atestat profesional sau diploma in domeniu;
    Minimum 1 an experienta in lucrari de vopsitorie auto;
    Abilitati de lucru in echipa.

    Responsabilitati

    Executa operatiile de vopsire repartizate;
    Alege materialele si stabileste metoda de vopsire;
    Efectueaza aplicarea tratamentelor speciale;
    Verifica sculele speciale si dispozitivele destinate desfasurarii activitatii conform documentatiei tehnice la toate tipurile de autovehicule comercializate in reteaua TH Trucks;
    Intinerea curateniei la locul de munca.

    Alte informatii

    Pachet salarial atractiv.
    Permanente oportunitati de dezvoltare profesionala.
    Traininguri periodice.
    Mediu de lucru profesionist.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Buftea, Chitila,

    Vezi job-uri similare (78)