Vopsitor auto Bucuresti

Angajator: TH TRUCKS
Domeniu:
  • Altele
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 29.07.2021

    TH Trucks deține filiale în 9 locații din România: Cluj-Napoca, Arad, Bacău, Brașov, București, Constanța, Craiova, Iași și Gilău județul Cluj – unde se află și sediul central al companiei. Toate cele 5 divizii de business enumerate mai sus, sunt reprezentate în fiecare dintre cele 9 filiale, formând o structură matriceală prin care compania acoperă toată suprafața României.

    Cerinte

    Calificare, atestat profesional sau diploma in domeniu;
    Minimum 1 an experienta in lucrari de vopsitorie auto;
    Abilitati de lucru in echipa.

    Responsabilitati

    Executa operatiile de vopsire repartizate;
    Alege materialele si stabileste metoda de vopsire;
    Efectueaza aplicarea tratamentelor speciale;
    Verifica sculele speciale si dispozitivele destinate desfasurarii activitatii conform documentatiei tehnice la toate tipurile de autovehicule comercializate in reteaua TH Trucks;
    Intinerea curateniei la locul de munca.

    Alte informatii

    Pachet salarial atractiv.
    Permanente oportunitati de dezvoltare profesionala.
    Traininguri periodice.
    Mediu de lucru profesionist.