Mecanic auto - Bacau, Bucuresti, Gilau

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile TH TRUCKS active.

Vezi toate job-urile Mecanic auto - Bacau, Bucuresti, Gilau active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Altele active pe Hipo.ro

Angajator: TH TRUCKS
Domeniu:
  • Altele
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Bacau
  • BUCURESTI
  • Cluj Napoca
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 28.09.2022

    TH Trucks, importator DAF in Romania, detine o serie de centre de activitate in intreaga tara, venind in intampinarea clientilor cu servicii integrate prin cele cinci divizii de business: vanzari vehicule noi, vanzari vehicule SH, service camioane, vanzari piese camioane, vanzari anvelope noi si productie anvelope resapate Bandag.

    Cerinte

    Certificat de calificare in meseria de mecanic auto.
    Minimum 3 ani experienta intr-un post similar.
    Cunostinte de utilizare a calculatorului si intelegere soft-uri de diagnoza.
    Abilitati de lucru individual si in echipa.

    Responsabilitati

    Constata defectiunile si stabileste necesarul de piese pentru reparatie.
    Executa reparatia pe baza devizului si a documentatiei si urmareste finalizarea ei.
    Efectueaza diagnoza si constata defectiunile suplimentare.
    Efectueaza reparatii in regim de depanare pe traseu sau la sediul clientului.

    Alte informatii

    Pachet salarial atractiv.
    Sistem de bonusare.
    Training permanent.
    Mediu de lucru profesionist.
    Posibilitati de dezvoltare profesionala intr-o companie de succes.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Constanta,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (58)