Operator CNC

Angajator: Gi Group Romania
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Cluj Napoca
  • Actualizat la: 24.07.2021

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    - cunoasterea sistemelor de operare FANUC si SINUMERIK;
    - experienta in operarea utilajelor CNC (strung sau freza);
    - cunostinte de desen tehnic si de folosire a instrumentelor de masura;
    - disponibilitate pentru munca in schimburi.

    Responsabilitati

    Oferim:

    - salarizare 3000 lei net/ luna;
    - tichete de masa 20 lei/zi;
    - prima anuala: 1,5 salariul net, prima de Craciun;
    - ore suplimentare platite 200%;
    - asigurare medicala privata.