Gestionar

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile IHM Total Consult Romania active.

Vezi toate job-urile Gestionar active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Angajator: IHM Total Consult Romania
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 20.08.2021

    IHM Total Consult is, beginning with June 2019, part of SGB Humangest Holding, an Italian group of companies offering specialized consulting services in the field of human resources selection, training and management. IHM Total Consult was founded in 2004 and is now ranked among the top 5 HR players on the Romanian market, considering turnover.
    All resumes and data are considered confidential and will be evaluated only for projects matching your professional experience.

    Cerinte

    • Studii medii absolvite;
    • Experienta 1-3 ani in productie, preferabil in industria automotive;
    • Autorizatie ISCIR;
    • Cunostinte de utilizare SAP;
    • Bune abilitati de comunicare;
    • Disponibilitate pentru program de lucru in 2 schimburi (06:00 – 14:00; 09:00 – 17:00).

    Responsabilitati

    • Reprezinta interfata dintre centrul de distributie si echipa Customer Care pentru toate tipurile de operatiuni – importuri / exporturi;
    • Receptia cantitativa si calitativa a materiei prime, ambalaje si aranjarea in depozit cu mijloacele din dotare;
    • Scaneaza si arhiveaza toate documentele de receptii;
    • Realizarea de inventare si verificarea stocurilor de materie prime, ambalaje si produse finite;
    • Organizeaza returul marfurilor neconforme de la fabricile clienților către departamentul nostru de calitate;
    • Opereaza in sistem SAP primirea si eliberarea de bunuri in cadrul unitatii;
    • Completeaza, actualizeaza si urmareste planul de livrari pentru clientii alocati;
    • Verifica periodic portalele clientilor, se asigura ca orice modificare logistica este identificata in timp util si comunicata catre superiorul direct;
    • Manipulare, introducere la raft, descarcare marfa la raft, pregatirea comenzilor de productie si pentru livrare;

    Alte informatii

    • Salariu de încadrare 4800 lei brut;
    • Bonus lunar de performanță de 8% din salariul lunar;
    • Bonus on the spot de 2% din salariul anual;
    • Tichete de cadou de Paste si Craciun in valoare 200 lei fiecare ;
    • Tichete de masă – 20 de lei/zi lucrata;
    • Transport asigurat.

    Aplica fara CV
    Timisoara,

    Aplica fara CV
    Timisoara,