Polizator – Comuna Bradu, Arges

Angajator: Gi Group Romania
Domeniu:
  • Constructii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Pitesti
  • Actualizat la: 23.09.2021

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    Gi Group recrutează Polizator pentru clientul său, unul dintre cei mai mari producători de piese auto si corpuri de iluminat.

    Locatie: Comuna Bradu, Arges (transport asigurat )

    Cerinte:

    - Studii medii, minim 8 clase;
    - Candidat cu sau fara experienta;
    - Experienta constituie un avantaj;
    - Candidat doritor sa invete activitatea;
    - Persoana cu spirit de echipa care mentine relatii de colaborare;

    Responsabilitati

    Responsabilitati:

    - Pregătirea produsului pentru retușatare/debavurare;
    - Eliminarea propriu-zisă a excesului de material prin intermediul uneltelor pneumatice/electrice specifice;
    - Comunicarea permanentă a rezultatelor individuale aferente diverselor procese de prelucrare/finisare responsabilului direct, cât și celorlalte departamente (la cerere);
    - Comunicarea în timp util a numarului real de rebuturi;
    - Anunțarea șefului direct cu privire la motivului opririlor de producție neplanificate și evitarea lor;

    Alte informatii

    Beneficii:

    - pachet salarial atractiv
    - tichete de masa (15,09 lei/zi lucrata);
    - asigurare transport pe anumite rute/ decontare combustibil pentru masina personala de max. 250 lei pe luna;
    - bonus de performanta - 300 lei net lunar;
    - bonus sarbatori (Paste – 150 lei, Craciun-150 lei) si vacanta - 450 lei
    - asigurare medicala Signal Iduna;
    - echipament de munca asigurat;
    - bonus tura de noapte 25%;
    - orele suplimentare se platesc cu 200%, daca se va lucra de sarbatori legale se va plati cu 300%.