Polizator – Comuna Bradu, Arges

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile GiGroup Romania active.

Vezi toate job-urile Polizator – Comuna Bradu, Arges active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Constructii active pe Hipo.ro

Angajator: GiGroup Romania
Domeniu:
  • Constructii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Pitesti
  • Actualizat la: 19.10.2021

    We #changelives! Descoperă oportunități globale cu GI Group Holding, un pionier în servicii HR care valorizează și promovează evoluția carierei tale.

    Parte a unei echipe de peste 6700 de specialiști prezenți în 34 de țări, noi ne angajăm să dezvoltăm piața muncii prin soluții inovatoare și personalizate. Alege să lucrezi într-un mediu care apreciază valoarea personală și profesională.

    Construiește-ți cariera cu noi! Contactează-ne pentru a explora cum te putem ajuta.

    Cerinte

    Gi Group recrutează Polizator pentru clientul său, unul dintre cei mai mari producători de piese auto si corpuri de iluminat.

    Locatie: Comuna Bradu, Arges (transport asigurat )

    Cerinte:

    - Studii medii, minim 8 clase;
    - Candidat cu sau fara experienta;
    - Experienta constituie un avantaj;
    - Candidat doritor sa invete activitatea;
    - Persoana cu spirit de echipa care mentine relatii de colaborare;

    Responsabilitati

    Responsabilitati:

    - Pregătirea produsului pentru retușatare/debavurare;
    - Eliminarea propriu-zisă a excesului de material prin intermediul uneltelor pneumatice/electrice specifice;
    - Comunicarea permanentă a rezultatelor individuale aferente diverselor procese de prelucrare/finisare responsabilului direct, cât și celorlalte departamente (la cerere);
    - Comunicarea în timp util a numarului real de rebuturi;
    - Anunțarea șefului direct cu privire la motivului opririlor de producție neplanificate și evitarea lor;

    Alte informatii

    Beneficii:

    - pachet salarial atractiv
    - tichete de masa (15,09 lei/zi lucrata);
    - asigurare transport pe anumite rute/ decontare combustibil pentru masina personala de max. 250 lei pe luna;
    - bonus de performanta - 300 lei net lunar;
    - bonus sarbatori (Paste – 150 lei, Craciun-150 lei) si vacanta - 450 lei
    - asigurare medicala Signal Iduna;
    - echipament de munca asigurat;
    - bonus tura de noapte 25%;
    - orele suplimentare se platesc cu 200%, daca se va lucra de sarbatori legale se va plati cu 300%.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Pitesti,

    Aplica fara CV
    Pitesti,