Tehnician

Angajator: Personnel Outsourcing
Domeniu:
  • Controlul calitatii
  • Inginerie
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Ilfov
  • Actualizat la: 30.07.2021

    Personnel Outsourcing, companie de recrutare si leasing de personal,  de 10 ani pe piata din Romania cu peste 500 de salariati temporari pusi la dispozitia clientilor nostrii cu doua branch-uri la nivel national ( Bucuresti / Brasov), o companie intr-o constanta dezvoltare in domeniul resurselor umane integrate.

    Cerinte

    • Experienta in executie si montaj tamplarie din aluminiu;
    • Cunostinte lb engleza - lb germana reprezinta avantaj;
    • Cunostinte de baza de operare PC (Microsoft Word, Excel, Power Point);
    • Permis de conducere;
    • Disponibilitate pentru deplasari frecvente;
    • Capacitatea de a lua decizii si de a propune solutii.

    Responsabilitati

    • Asigură asistență tehnică la fabricația tamplariei din aluminiu si otel clienților companiei;
    • Efectuează constatări în urma reclamațiilor primite de la beneficiari;
    • Propune soluții de remediere;
    • Intocmeste rapoarte de constatare ca urmare a defecțiunilor constatate;
    • Asistență tehnică pentru utilajele comercializate de companie.

    Alte informatii

    Oferim:

    • Pachet salarial atractiv;
    • Bonusuri lunare;
    • Asigurare medicala privata;
    • Masina de serviciu;
    • Scolarizari in tara si in strainatate, telefon mobil, laptop.

    Locatie: Jilava, Sos Giurgiului.

    Pentru detalii si angajari ne puteti contacta la 0729 920 155