Operator Retentie Clienti Business

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Professional active.

Vezi toate job-urile Operator Retentie Clienti Business active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Telecomunicatii active pe Hipo.ro

Angajator: Professional
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Telecomunicatii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 18.10.2021

    Professional represents for over 25 years, the most performing Romanian approach of complete human resources services on the market.

    We define our approach and evolution through key-words like professionalism, dedication, promptitude, flexibility and ethics. We take pride of a reputation that obliges and challenges us to discover and develop new methods, designed to respond to our clients need.

    Cerinte

    Ești persoana care realizează mereu ceea ce își propune?
    Oferi întotdeauna ajutor celor din jur?
    Ai abilități de negociere și te poți descrie o fire competitivă?

    Dacă răspunsul este DA, atunci aceasta este oportunitatea potrivită pentru tine!
    Te invităm să te alături celei mai profesioniste echipe de RETENȚIE din România.

    Responsabilitati

    Ce vei face?

    - Te vei ocupa de reținerea clienților business care își declară intenția de a rezilia contractul
    - Vei contacta clienții în vederea realizării procesului de negociere, scopul final fiind acela de fidelizare

    Îți garantăm că ne vom ocupa de pregătirea ta, printr-un program specializat de training
    Vei câștiga o experiență valoroasă în cadrul unei companii multinaționale din industria telecomunicațiilor
    Vei avea un program de lucru Luni - Vineri și pauză, pentru a te destinde și a interacționa cu colegii
    Vei lucra într-un mediu oportun pentru dezvoltarea abilităților potrivite pentru sfera vânzărilor și retenției
    Știm că motivația este importantă, astfel încât îți oferim un pachet de beneficii format din salariu fix, tichete de masă și comisioane

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre Professional. Consultati Politica de procesare a datelor personale a Professional >>

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (183)