OPERATOR MAȘINĂ CUSUT

Vezi toate job-urile ADIENT AUTOMOTIVE ROMANIA - sucursala Ploiesti active.

Vezi toate job-urile OPERATOR MAȘINĂ CUSUT active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: ADIENT AUTOMOTIVE ROMANIA - sucursala Ploiesti
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Ploiesti
  • Actualizat la: 30.08.2021

    La ADIENT - lider în producția de scaune auto - te vei bucura de ritm și direcție într-o lume mereu în mișcare. Vei avea parte de un mediu de lucru sigur, în care te vei putea dezvolta trăind experiențe și interacționând cu oameni excepționali.

    Cerinte

    Ca să fii selectat pentru această pozitie este necesar să ai MINIM 8 CLASE ABSOLVITE.

    De asemenea, aptitudinile personale care te vor ajuta să ai succes sunt:
    Bună acuitate vizuală
    Dinamism, implicare și seriozitate față de activitatea desfășurată
    Orientare spre obținerea rezultatelor și încadrarea în standardele de calitate
    Capacitate de lucru în picioare și în 3 schimburi

    Responsabilitati

    CINE SUNTEM?
    - Adient este lider mondial în producția de scaune auto
    - De 17 ani, aici, la Ploiești, realizăm tapițerii auto Premium pentru cele mai importante mărci de mașini din lume

    CE ÎȚI OFERIM?
    - Învățarea unei meserii, într-o companie multinațională de succes
    - Un loc de muncă stabil
    - Oportunități de dezvoltare profesională pe termen lung

    CE BENEFICII VEI AVEA?
    - perioadă plătită de instruire și adaptare la cerințele locului de muncă – 2055 RON NET în prima lună
    - câștig de la 2487 RON NET până la 2742 RON NET, în funcție de performanță
    - prime de 8 Martie, Paște, vară, iarnă și loialitate
    - bonus lunar de performanță - 26%
    - tichete de masa în valoare de 20 RON/tichet
    - ore suplimentare plătite 200%
    - spor pentru ore de noapte 25%
    - program de lucru 8 ore în 3 schimburi
    - transport gratuit pe rutele companiei
    - asistență medicală gratuită la sediul companiei
    - ajutoare pentru evenimente speciale
    - zile libere pentru evenimente speciale

    VREI SĂ TE ANGAJEZI?
    Te așteptăm la un interviu de luni până vineri la ora 7.00 la sediul ADIENT din Parcul Industrial Ploiești, str. Conului, nr. 3 sau aplică direct la acest anunț și vei fi contactat.

    3200 - 3500 RON NET / luna
    Ploiesti,

    4500 - 5000 RON NET / luna
    BUCURESTI, Ploiesti,