Account Manager Adoptă un Copac

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile ViitorPlus active.

Vezi toate job-urile Account Manager Adoptă un Copac active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Angajator: ViitorPlus
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 16.08.2021

    ViitorPlus - asociatia pentru dezvoltare durabila este o organizatie non-guvernamentala, non-profit, infiintata pentru a stimula si contribui la transpunerea in practica a conceptului de dezvoltare durabila la nivel de individ, organizatii si comunitati.

    Cerinte

    Ce profil căutăm?
    - Experiență în gestionarea relațiilor cu clienții de minim 3-5 ani;
    - Abilitați interpersonale foarte dezvoltate – capacitate naturală de a crea relații și a le
    menține;
    - Abilitați de lucru în echipă, capacitatea de a lucra eficient cu persoane din
    departamente multiple;
    - Abilitați de negociere, prezentare și ascultare activă;
    - Atenție la detalii;
    - Capacitatea de a lucra uneori cu deadline-uri strânse și într-un mediu dinamic;
    - Capacitatea de a prioritiza eficient;
    - Capacitatea de a lucra atât independent, cât și în echipă;
    - Interes pentru domeniul protecției mediului și dezvoltării durabile, cu aplicație în
    viață personală;
    - Dorință de a lucra pe un post care oferă atât satisfacție profesională, cât și personală;
    - Preferabil studii și/sau experiență în următoarele domenii: marketing/relații
    publice/comunicare/business administration/CSR
    - Cunoștinte avansate în Microsoft Office

    Responsabilitati

    De ce se ocupă?
    -Menține o comunicare activă cu toți sponsorii proiectului, transmite acestora toate
    informațiile relevante despre proiect și obligațiile noastre contractuale, dezvoltă
    parteneriate pe termen lung cu aceștia, atât în cadrul proiectului cât și pentru alte
    proiecte Viitor Plus;
    - Raportare narativă (informații relevante referitoare la evoluția obiectului
    contractului de sponsorizare – puieți și/sau eveniment de plantare);

    Alte informatii

    Beneficii:
    - Pachet salarial motivant alcătuit din salariu fix + tichete de masă,in jur de 3000 lei, in functie de experienta si calificari
    - 21 de zile de concediu/an;
    - program flexibil, muncă de acasă;
    - oportunități de avansare salarială pe baza performanței;
    - oportunități de dezvoltare, participare la cursuri de perfecționare, etc.

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (97)