Tehnician Mentenanta

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile IHM Total Consult Romania active.

Vezi toate job-urile Tehnician Mentenanta active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: IHM Total Consult Romania
Domeniu:
  • Inginerie
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 19.09.2021

    IHM Total Consult is, beginning with June 2019, part of SGB Humangest Holding, an Italian group of companies offering specialized consulting services in the field of human resources selection, training and management. IHM Total Consult was founded in 2004 and is now ranked among the top 5 HR players on the Romanian market, considering turnover.
    All resumes and data are considered confidential and will be evaluated only for projects matching your professional experience.

    Cerinte

    Recrutam Tehnician Mentenanta pentru unul dintre clientii nostri, o importanta fabrică de textile din Timișoara care produce huse pentru scaune auto de înaltă calitate.

    Cerinte:
    Studii medii absolvite;
    Experienta pe un post similar de 3-5 ani;
    Cunostinte de automatica si mecanica;

    Responsabilitati

    Intretine, montează, reglează şi repară utilaje, masini si echipamente din fabrica;
    Supravegheaza si asigura functionarea in paramentrii a instalatiilor si echipamentelor din zona de lucru alocata;
    Intervine in caz de avarii, remediaza si raporteaza interventiile efectuate;
    Efectueaza mentenanta echipamentelor conform programului de mentenanta si/sau ordinelor de lucru;
    Intretine buna functionare a instalatiilor prin lucrari de mentenanta preventiva;
    Participa la procesul de instalare a utilajelor si echipamentelor noi.

    Alte informatii

    Beneficii:
    Transport asigurat din Timisoara;
    Program de lucru in 2 schimburi;
    Pachet salarial competitiv.

    Timisoara,

    Timisoara,

    Timisoara,

    Vezi job-uri similare (19)