Key Account Regional

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Adecco Romania active.

Vezi toate job-urile Key Account Regional active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Farmacie - Medicina active pe Hipo.ro

Angajator: Adecco Romania
Domeniu:
  • Farmacie - Medicina
  • Tip job: full-time
    Nivel job: peste 5 ani experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 14.09.2021

    Adecco R.U. este in cautarea unui Key Account Regional, oportunitate deschisa in Timisoara, pentru unul din partenerii sai, o companie pentru care sanatatea reprezinta un bun uman deosebit de valoros.
    Daca esti o persoana ambitioasa, cu excelente abilitati de comunicare si iti doresti sa incepi o cariera profesionala intr-un mediu extrem de competitiv, atunci vrem sa auzim de la tine!

    Responsabilitatile tale vor fi:
    -Vei realiza, cu regularitate, vizite la toti clientii alocati conform routing-ului in vederea prezentarii produselor si obtinerii de feed-back;
    -Vei asigura prezenta produselor din portofoliul alocat in toti clientii vizitati. In acest sens vei vinde produsele din portofoliul alocat catre farmaciile pe care le vizitezi, prin plasarea de comenzi;
    -Vei face cunoscute produsele din portofoliul alocat catre toti clientii vizitati: farmacisti, asistenti de farmacie;

    Abilitatile pe care ne dorim sa le ai sunt:
    -Experienta dovedita (minim 1.5-2 ani) in activitatea de reprezentant de vanzari/ KA;
    -Buna cunoastere a pietei si a produselor concurente;
    -Abilitati de comunicare;
    -Capacitatea de a rezolva problemele;
    -Corectitudine si loialitate fata de companie, flexibilitate.

    Beneficiile de care te vei bucura sunt:
    -Pachet salarial motivant format din salariu FIX + bonusuri atractive din vanzari;
    -Bonuri de masa pentru fiecare zi lucrata;
    -Autoturism de serviciu si intrumente de comunicare (tableta, telefon);
    -Posibilitatea dezvoltarii unei cariere pe termen lung alaturi de o echipa dinamica;
    -Training-uri interne specializate ?i suport continuu pentru dezvoltare profesioanala.

    BUCURESTI, Timisoara,