Asistent vanzari

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Audionova active.

Vezi toate job-urile Asistent vanzari active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Farmacie - Medicina active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Angajator: Audionova
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Farmacie - Medicina
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Pitesti
  • Actualizat la: 14.07.2021
    Scurta descriere a companiei

    • Pentru o carieră de succes, vino in echipa Audionova!
    • Audionova- companie cu capital romano-danez, 51 de centre specializate in Romania, lider de 22 ani in comercializarea aparatelor auditive
    • Alătură-te echipei noastre şi ai şansa de a-ţi construi cariera intr-o companie multinaţională, cu reale posibilităţi de dezvoltare;
    Accepta provocarea de a face diferenta impreuna

    Cerinte

    Studi Superioare;
    Cunostinte foarte bune de operare PC: Word, Excel, Outlook;
    Foarte bune abilitati de comunicare

    Responsabilitati

    Intampina, informeaza, programeaza si indruma pacientii in clinica;
    Anunta eventualele modificari de program sau de consultatii;
    Inregistreaza informatiile personale ale pacientilor in baza de date conform cu datele din actul de identitate prezentat;
    Gestioneaza agenda electronica (efectueaza programari si confirmari);
    Completeaza rapoartele zilnice;
    Intocmeste si arhiveaza documente;
    Activitati de protocol si relatii cu publicul;

    Alte informatii

    Salariu fix 2300 lei net;
    Bonuri de masa;
    Posibilitatea de promovare si dezvoltare profesionala si personala.