Tehnician Telecomunicatii-Sascut

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Nextgen Communications active.

Vezi toate job-urile Tehnician Telecomunicatii-Sascut active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Telecomunicatii active pe Hipo.ro

Angajator: Nextgen Communications
Domeniu:
  • Telecomunicatii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Bacau
  • Actualizat la: 19.04.2022

    NextGen Communications este una dintre cele mai tinere si dinamice companii ce activeaza pe piata de telecomunicatii din Romania, oferind servicii in 37 orase mari si peste 300 de localitati.

    Cerinte

    Candidatul ideal:

    Studii medii;
    Obligatoriu permis de conducere categoria B;
    Spirit de lucru in echipa;
    Abilitatea de a lucra efectiv cu oamenii, de a se adapta diferitelor tipuri de persoane cu care interacționează;
    Disponibilitate la lucru in ture inclusiv in zile nelucratoare;

    Responsabilitati

    Instaleaza echipamentele de telecomunicatii;
    Executa lucrarile de dezvoltare si intretinere a retelei de telecomunicatii;( FTP/UTP/COAX/FO);
    Asigura calitatea lucrarilor executate si respecta termenele prevazute;
    Asigura instalarea si service clientilor companiei ;
    Comunica direct catre superiori starea lucrarii dar si problemele identificate.

    Aplica fara CV
    Hybrid

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (77)