Consultant customer suport junior

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Ana-Maria Garbea HR Consulting active.

Vezi toate job-urile Consultant customer suport junior active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in IT Hardware active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in IT Software active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Turism active pe Hipo.ro

Angajator: Ana-Maria Garbea HR Consulting
Domeniu:
  • IT Hardware
  • IT Software
  • Turism
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 07.09.2021
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    Buna abilitati tehnice
    Dorinta si abilitatea de a invata si a aplica tehnologii noi
    Aptitudini de comunicare in relatia cu clientii si colegii: empatie, diplomatie și proactivitate
    Limba engleza nivel mediu
    Sa fii organizat, sa iti prioritizezi si sa îti gestionezi eficient responsabilitățile;
    Capacitatea de a invata rapid cum functioneaza softurile si serviciile oferite
    Disponibilitatea de a lucra intr-un program de munca inegal, care include si ture de noapte si ture de weekend (avantajul fiind programul flexibil si plata suplimentara)
    Ocazional, disponibilitatea pentru deplasari in cadrul proiectelor de implementare soft
    Cunoasterea suitei Microsoft Office
    Daca stii MySQL e un plus

    Responsabilitati

    Asigura suport pentru softurile Bit Soft: preluarea, documentarea si rezolvarea cererilor clientilor de hotel, restaurant sau spa
    Intelegerea modului de lucru al clientului si oferirea de solutii de business sau operationale
    Asistenta post instalare/suport, consultanta dedicata clientilor pentru a asigura folosirea si functionarea optima a solutiilor achizitionate

    Alte informatii

    Candidatul ideal:

    Are experienta in domeniul ospitalitatii/Cunostinte despre business-ul hotelier si industria ospitalitatii
    sau
    A lucrat cu solutii financiar/contabile sau ERP
    sau
    Are experienta de customer care tehnic/helpdesk
    Demonstreaza abilitati excelente de relationare, atitudine proactiva si dorinta reala de a ajuta clientii
    Are abilitati de prioritizare si time management

    Beneficii:
    -Bonus de performanta lunar, dupa perioada de proba
    -Abonament medical clinica privata
    -Bonuri de masa
    -Decontare mijloace de transport in comun
    -Bookster (all you can read) pentru -dezvoltarea ta personala
    -Traininguri tehnice
    -Posibilitatea de evolutie in cariera

    Te asteptam in echipa noastra!