Curier / Livrator pe Scuter Bucuresti

Angajator: Gi Group Romania
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Transporturi
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 16.09.2021

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    Gi Group recruteaza Curier / Livrator pe scuter pentru clientul nostru, o companie ce ofera solutii integrate pentru livrarea ultra-rapida de mancare gatita, alimente, bunuri de larg consum si orice produse utile.

    Cerinte:

    - Persoana cu experienta de minim 2 ani, in condus;

    - Cunostinte operare telefon si sa detina un telefon cu sistem de operare IOS / Android;

    - Experienta nu este obligatorie;

    - Persoana dispusa sa invete si sa asimileze noi taskuri de lucru;

    - Disponibilitate de lucru in program flexibil Luni – Vineri, 8h/zi si un weekend pe luna.

    Responsabilitati

    - Preluarea in timp util a pachetelor pentru livrarea produselor alimentare / nonalimentare catre clienti;

    - Interactiune profesionista atat cu reprezentantii restaurantelor, cat si pentru predarea comenzilor, catre clienti;

    - Verificarea comenzilor si plasarea lor in locatiile predifinite;

    - Identificarea si urmarirea rutei cea mai scurte pentru livrarea coletelor/pachetelor.

    Alte informatii

    Beneficii:

    - Pachet salarial atractiv;

    - Echipament de protectie;

    - Bonuri de Masa in valoare 15 lei/zi lucrata;

    - Tips din aplicatie / Tips cash la livrare;

    - Bonus in functie de livrari;

    - Bonus de angajare.