Operator Introducere Date cu maghiara

Angajator: Humangest Group
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 23.07.2021

    Humangest Romania este parte a grupului SGB Humangest Holding, grup cu capital integral italian, specializat in consultanta in domeniul resurselor umane. Obiectivul nostru este sa oferim partenerilor, candidatii potriviti nevoilor lor, precum si idei inovatoare pentru problemele ce pot aparea in domeniul resurselor umane. Humangest Group iti ofera solutii in gasirea unui loc de munca, atat in cadrul echipei noastre, cat si in cadrul companiilor client.

    Cerinte

    Pentru clientul nostru, o companie aflata pe piata de 20 ani si care activeaza in domeniul fleet management, recrutam Operator Introducere Date cu limba maghiara.

    Cerinte:
    • Experienta de minim 6 luni pe un post similar;
    • Cunostinte de limba maghiara la nivel mediu-avansat;
    • Cunostinte bune dе operare PC si a pachetului MS Office;
    • Persoana organizata si cu atentie sporita la detalii.

    Responsabilitati

    • Inregistrarea si contabilizarea zilnica a documentelor primare primite;
    • Verificarea conformitatii datelor introduse in calculator, cu datele din documentele primite de la clienti;
    • Corectarea erorilor intalnite sau raportarea catre supervizorul direct;
    • Prelucrarea primara a datelor introduse;
    • Pregatirea, elaborarea si sa redactarea materialelor solicitate de superiori.

    Alte informatii

    Beneficii:
    • Pachet salarial motivant;
    • Se lucreaza in regim remote (se lucreaza de acasa).