Junior Sales Representative

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Chain Solutions active.

Vezi toate job-urile Junior Sales Representative active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Chain Solutions
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 28.04.2022

    Chain Solutions este o companie concentrata exclusiv pe investitiile in tehnologia blockchain. Echipa noastra imbina experienta de 12 ani in pietele financiare traditionale cu cea din ultimii 5 in piata emergenta a activelor digitale pentru a oferi oportunitati de investitii unice.

    Cerinte

    Candidatul ideal
    - studii superioare, iar cele in domeniul IT sau economic constituie avantaj
    - experienta in vanzari de produse sau servicii
    - experienta in domeniul financiar sau al pietelor de capital constituie un avantaj
    - bune abilităţi de vanzare, prezentare şi negociere
    - orientare catre client si rezultate
    - persoană dinamică, cu spirit de initiativă

    Responsabilitati

    - Prospectarea pietei, identificarea si dezvoltarea de noi oportunitati de afaceri
    - Stabilirea intalnirilor cu clientii in vederea prezentarii şi promovarii produselor şi serviciilor
    - Mentinerea si dezvoltarea relatiilor de afaceri cu portofoliul de clienti
    - Relationarea permanenta cu clientii si fidelizarea acestora
    - Realizarea targetului de vanzari

    Alte informatii

    Beneficii
    - training de specializare in domeniul vanzarilor
    - training de specializare in domeniul blockchain
    - training de specializare in domeniul tranzactionarii monedelor digitale
    - acces la informatii cu privire la diverse oportunitati de investitii
    - mediu de lucru tanar
    - posbilitatea de promovare pe baza rezultatelor
    - bonusuri lunare in functie de rezultate
    - team building-uri
    - telefon
    - locatie centrala, in apropierea metroului Stefan cel Mare

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (127)