Diriginte santier

Angajator: MoneyGold
Domeniu:
  • Constructii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Pitesti
  • Actualizat la: 31.07.2021

    MoneyGold vă oferă cele mai rapide și sigure servicii financiare nebancare.
    Cele 41 de locații din țară vă oferă împrumuturi prin amanetare, servicii de schimb valutar și transfer rapid de bani. Conceptul MoneyGold se bazează pe servicii financiare la cele mai înalte standarde, sigure, transparente și de încredere.

    Cerinte

    - Disponibil la deplasari in tara si/sau strainatate;
    - Experienta in domeniu minimum 5 ani ;

    Responsabilitati

    - Gestionarea relatiei cu prestatorii / organe abilitate / furnizori utilitati
    - Gestionare si implementarea proectului de rezistenta /arhitectura / instalatii;’
    - Analiza devize lucrari;
    - Planificarea proiectului;
    -Intocmirea necesarul de materiale, aprovizionarea si depozitarea materialelor și a echipamentelor;
    - Responsabil de realizarea lucrărilor și supravegherea echipelor de execuție
    - Monitorizarea și gestionarea pontajelor;
    - Administrarea bazei materiale;

    Alte informatii

    Beneficii:

    - Salariu motivant in functie de performante si calificare;
    - Bonuri de masa;
    - Asigurare medicala Medicover;
    - Alte bonusuri in functie de performanta.