Electrician curenti slabi- infrastructura

Angajator: MoneyGold
Domeniu:
  • Altele
  • IT Software
  • Telecomunicatii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Pitesti
  • Actualizat la: 30.07.2021

    MoneyGold vă oferă cele mai rapide și sigure servicii financiare nebancare.
    Cele 41 de locații din țară vă oferă împrumuturi prin amanetare, servicii de schimb valutar și transfer rapid de bani. Conceptul MoneyGold se bazează pe servicii financiare la cele mai înalte standarde, sigure, transparente și de încredere.

    Cerinte

    -Experiența relevanta in instalatii electrice;
    -Pasionat de tehnologie;
    -Experienta ca electrician minimum 2 ani;
    -Background IT (un plus);
    -Experienta ca electronist constituie un avantaj;
    -Disponibil la deplasari (in strainatate) – diurna- daca se depasesc 12 ore;
    -Engleza – nivel conversational;

    Responsabilitati

    - Infrastructura, instalari, echipamente;
    - Asamblare produse de tip panel cu led; Testare; Montaj;
    - Montare PC, camera de supraveghere, senzori, cablare;

    Alte informatii

    Beneficii:

    -Pachet salarial competitiv;
    -Bonuri de masa;
    -Diverse bonusuri in functie de realizari;
    -Asigurare medicala in reteaua Medicover;
    -Cursuri si training-uri (conform Planului de formare / dezvoltare aprobat)